Kontakt
EUROPEAN DENTAL HEALTH

V Kopečku 81
Hradec Králové

Tel.: +420 495 537 100
email: info@iedh.cz
O nás » Aktuální informace k zubní pohotovosti

Aktuální informace k zubní pohotovosti

Společnost European Dental Health s.r.o. si dovoluje upozornit na skutečnost, že na webových stránkách Krajského úřadu Královéhradeckého kraje je zveřejněn údaj o poskytování stomatologické péče naší společností. Bohužel však není možné poskytovat zubní pohotovost dle rozpisu uvedeného na internetových stránkách Královéhradeckého kraje.
 
Společnost European Dental Health s.r.o. neodmítá plnění povinností zákona o zdravotních službách, avšak k jejich plnění je možné přistoupit až po zajištění odpovídajících podmínek, které ze strany Královéhradeckého kraje doposud nebyly předloženy. V současné době nemá naše společnost kapacity zdravotnického personálu k tomu, aby zajistila množství hodin zubní pohotovosti dle představ kraje.
 
Toto vyjádření uveřejňujeme na vědomí především s ohledem na ochranu pacientů, kteří jsou postupem Krajského úřadu – nepravdivým informováním o pohotovostních službách – vystaveni ohrožení svého zdraví. 
 
Bez ohledu na uvedené nadále platí, že naše společnost poskytuje zubní pohotovost a služby pacientům dle podmínek naší společnosti, která však nespolupracuje s žádnou ze zdravotních pojišťoven. Podrobné pokyny najdete na našich www stránkách v sekci Pohotovost.
 
V případě dotazů se neváhejte obrátit na naši recepci, která Vám veškeré dotazy ráda zodpoví.
 
Pevné zdraví zejména v této nelehké době přeje
 
Tým
Europan Dental Health s.r.o.